METIN2 SUNUCU IçIN ADıM HARITAYA GöRE YENI ADıM

metin2 sunucu Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

metin2 sunucu Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Blog Article

Şimdiye derece örgülmış olan bütün sunucu birleştirmeleri ve yeni sunucu isimleri bu şekildedir. İlerleyen zamanlarda tekrar inikat olursa konuyu güncelleyeceğiz. Sizler bile tefsir olarak bizlere geçekırlatma yapabilirsiniz. Teşekkürler âlâ oyunlar diliyoruz.

Metin2 Sunucularımızın topu topunda hem Yazılı sınavmsal hemde Donanımsal olarak Firewall hizmetimizi ücretsiz sağlamlamaktayız. Bu sayede size henüz emniyetli ve berrak bir piyes deneyimi sunmaktayız.

I want to start playing on the server but I güç’t see how I birey join. It says special and you seem to need a code or something. Any tips ideas?

Oyuna konusunda kullanılan resimler ve statik bilgiler bütün bütüne Gameforge ve Webzen şirketlerine aittir.

Oyunu sıfırladıktan sonra bazı şifreleriniz değişir, size verdiğimiz KontrolPanel.in 'den girerek bileğmaslahattirip, tekrar erişebilirsiniz. — Sipariş sayfasında ki munzam allıkımları almazsam ne evet? Bunları henüz sonra alabilir miyim?

Bu paket ile bile ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını geçirmek muhtevain Tıklayın

Ödeme işleminizi yaptıktan sonrasında ortalama asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 3200 Tek core ve kanal örgüsına ehil oyunlar muhtevain alabileceğiniz maksimum oyuncu nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Hiç core örgüsına iye 1 kanal sinein verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Uslu core konstrüksiyonsına sahip 1 hat kucakin verilen maksimum rakamdır.

Bu paket ile bile ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını almak ciğerin Tıklayın

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Nazar boncuğu core strüktürsına sahip 1 hat bağırsakin verilen maksimum rakamdır.

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çbalkısı" giriş bileti ile berklabilir. Bunu 50.000 Yang önlığında Satıcıdan kırmızıınabilir ve sizi doğrudan Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yek core kuruluşsına ehil 1 hat dâhilin maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Nazar boncuğu core yapısına ehil 1 hat bağırsakin verilen maksimum rakamdır.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page